Masz kredyt frankowy w Getin?

Bardzo ważne dla tych, którzy mają kredyt frankowy w Getin:

Uwaga, zegar tyka ⚠❗ ⏰

21 lipca Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie ogłosił upadłość Getin Noble Bank S.A. Postępowanie upadłościowe toczy się pod sygn. akt WA1M/GUp/44/2023.

Ogłoszenie upadłości Getin Noble Bank S.A. ma ogromny wpływ na sytuację tysięcy frankowiczów. Kredytobiorca nie może być bierny – powinien w terminie 30 dni zgłosić swoją wierzytelność do syndyka (nawet jeśli wytoczył już powództwo przeciwko bankowi). Brak zgłoszenia wierzytelności spowoduje bezpowrotną utratę szans odzyskania jakichkolwiek pieniędzy od banku.

Zgłoszenie wierzytelności musi być dokonane w specjalnie do tego przygotowanym systemie teleinformatycznym – Krajowym Rejestrze Zadłużonych (KRZ) – na specjalnym formularzu. Niedochowanie terminu 30-dniowego będzie wiązało się z koniecznością poniesienia dodatkowych opłat.

Masz kredyt frankowy w Getin? Jesteś w trakcie procesu z bankiem? A może jeszcze nie zdążyłeś go pozwać? Koniecznie zgłoś swoją wierzytelność! Polecamy przy tym skorzystać z pomocy doradcy restrukturyzacyjnego – specjalisty znającego prawo upadłościowe i niuanse działania KRZ.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Sylwia Szerenos z Continuum Restrukturyzacje jest nie tylko doradcą restrukturyzacyjnym, ale i adwokatem z doświadczeniem w sprawach frankowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!