“Firma tonie – kto mi pomoże?”

Każdego dnia tysiące firm w Polsce walczy o życie.

Inflacja, spadający popyt, rosnące koszty, niepewność co do dalszego rozwoju sytuacji na rynku, zbliżający się kryzys. Do tego rosnące zadłużenie, telefony od wierzycieli lub firm windykacyjnych, stres…

Gdzie szukać pomocy, informacji, rady?

Zdesperowani przedsiębiorcy często trafiają na nierzetelnych doradców, którzy szkodzą, zamiast pomagać. Którzy żądają wygórowanych wynagrodzeń za usługi niskiej jakości. Którzy dbają jedynie o swój własny interes, nie troszcząc się o uratowanie firmy swojego klienta. Niestety, na rynku jest obecnie wielu niekompetentnych, chciwych i nieuczciwych doradców.

Continuum Restrukturyzacje pomaga przedsiębiorcom, którzy mają problemy finansowe. Naszym celem jest uratowanie Twojej firmy – żeby uniknęła upadłości i stanęła na nogi. Podstawowym sposobem pomocy są postępowania restrukturyzacyjne. Większość przedsiębiorców wciąż jeszcze nie wie, co to jest restrukturyzacja i dlaczego jest skuteczna w ratowaniu firm. Pomogliśmy już wielu przedsiębiorstwom, zwłaszcza poprzez postępowanie o zatwierdzenie układu. Przykłady prowadzonych przez nas postępowań restrukturyzacyjnych można zobaczyć tutaj: https://continuum.biz.pl/postepowania/. Pomagamy najczęściej mikroprzedsiębiorcom, małym firmom i rolnikom.

Jeżeli Twoja firma ma problemy, zadzwoń: 669 151 966. Udzielimy Ci natychmiast bezpłatnej porady, bez żadnych zobowiązań z Twojej strony, z zachowaniem poufności. Wyjaśnimy, co to jest restrukturyzacja i ocenimy, czy może Ci ona pomóc.

Ważne jest, żeby nie czekać zbyt długo – im szybciej się z nami skontaktujesz, tym większa szansa na uratowanie Twojej firmy.

Kontakt: https://continuum.biz.pl/kontakt/